Minecraft Her Şeyi Değişen Premiumu Nerede Satabilirim?

Şimdi site vermek Türk satıcıları batırmak gibi olmasın ama :D plati.ru diye bir site var hocam oradan gayet ucuz bulunuyor her şeyi değişen Premium hesaplar :)

@Çeto Hocam verdiğiniz site çok fazla güvenilir değil bütün hırsızların buluşma noktası :D. Ama internette araştırma yapılsa Türk sitelerde de ucuz bir şekilde bulunuyor.

@Çeto hocam verdiğiniz site çok fazla güvenilir değil bütün hırsızların buluşma noktası :D. Ama internette araştırma yapılsa Türk sitelerde de ucuz bir şekilde bulunuyor.

Hocam haklısınız ruslar malum pek güvenilir değil zamanında 2 kere falan dolandırıldım ama çok büyük fiyatlar değildi üzülmemiştim bazı güvenilir satıcılar fenaya satmıyor ama :D.

Forumdaki 2.el satış bölümünden veya oyunla alakalı Facebook gruplarına paylaşım yaparak satabileceğini düşünüyorum.

Her Şeyi değişen dediğiniz büyük ihtimal isim şifre Skin falan değişenler :) Bilmiyorum baktınız mı normal mc hesapları e posta fln değişen en ucuzu 50–60a gidiyor. Bide benimkinde optifine cape var :)
Ben kendi premiumumu GameSatış üzerinden almıştım 25 TL'ye 2 ay önce. Ordan satabilirsin. Dostum bu arada istediğin fiyat 50-60 çok fazla. Ama tabii ki yine kendi isteğin.

Ben kendi premiumumu GameSatış üzerinden almıştım 25 TL'ye 2 ay önce. Ordan satabilirsin. Dostum bu arada istediğin fiyat 50-60 çok fazla. Ama tabii ki yine kendi isteğin.
Ben çok daha pahalıya aldım, elbette ikinci el daha ucuz olacak ama 20 liraya vereceksem hiç vermem yani

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı