Minecraft hesabım serverlardan ban yedi

BeyazEmre37

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya geçeyim. Ben Minecraft'ın orijinal hesabından hesap satın aldım, oynadım bayağı, 5-6 ay falan, her neyse. Hesabıma giriş yapabiliyorum ama Hypixel ve Cubecraft'tan ban yemişim, bunu ben yapmadım, başkası hesabıma giriş yapıp hile kullanmış. Ben ne yapabilirim? Direkt hesabın Gmail'ini falan değiştirdim Mojang'dan ama banlar öyle kaldı. Cubecraft 4 gün sonra bitiyor da Hypixel sınırsız yemişim, ben yapmadım. Bu banlardan nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya geçeyim. Ben Minecraft'ın orijinal hesabından hesap satın aldım, oynadım bayağı, 5-6 ay falan, her neyse. Hesabıma giriş yapabiliyorum ama Hypixel ve Cubecraft'tan ban yemişim, bunu ben yapmadım, başkası hesabıma giriş yapıp hile kullanmış. Ben ne yapabilirim? Direkt hesabın Gmail'ini falan değiştirdim Mojang'dan ama banlar öyle kaldı. Cubecraft 4 gün sonra bitiyor da Hypixel sınırsız yemişim, ben yapmadım. Bu banlardan nasıl kurtulabilirim?
Minecraft.net 'tenmi yoksa Predünyam gibi sitelerden mi aldınız? Ben predünyam dan aldım. 1 Yıl 2 Ay Kullandıktan Sonra Hesap Çalındı.

Hayır minecraft.net ten orijinal oyuna hesaba görebiliyorum ama hesapin şifresini kırmış ve başkası girmiş herhalde çünkü ban yemisim 2 serverdan hile mile acmam be
Orijinal minecraft.net ten satın aldım yani

Hayır minecraft.net ten orijinal oyuna hesaba görebiliyorum ama hesapin şifresini kırmış ve başkası girmiş herhalde çünkü ban yemisim 2 serverdan hile mile acmam be
Orijinal minecraft.net ten satın aldım yani
Minecraft.net kolay hacklenen bir site. Her yıl yüzlerce hesap çalınıyor. Ban konusunda bir fikrim var aslında. Ben predünyam dan hesabı aldığımda banlıydı. Hypixel.net ten İtiraz süreci vb. 2 haftaya banımı açtılar. Bende hiçbir şey yapmamıştım. Sadece Adamın İnanması gerekiyor.

Ben zaten ban itirazı yaptım 30 gün sonra açılacak hesabim ama ben artik nasıl guvemiyim abi bidaha ban yersem acilmiycak %99 ben hesbain gmailini degistirdim simdi birkaç şeyi daha degistirsem asla göremezler dimi

Ben zaten ban itirazı yaptım 30 gün sonra açılacak hesabim ama ben artik nasıl guvemiyim abi bidaha ban yersem acilmiycak %99 ben hesbain gmailini degistirdim simdi birkaç şeyi daha degistirsem asla göremezler dimi
İşte minecraft.net 'in sitesi Hacklenince Seninde Dahil Olmak Üzere Yüzlerce Kişinin Hesabını Çalıyorlar, sonrada piyasada çok çok ucuza satıyorlar. Kardeşim sen Bir Kurtarma E-Postası ata. Şifreni ve Nick ini değiştir. Sonra tek yapacağın şey hesabı mümkünse günde 2 3 defa kontrol etmek. Yani Hacklenin ce ne kadar kısa sürede hesabı geri alabilirsen kardır. Bak ben Mart Ayında Tekrar 157 Lira Civarı Para Ödeyip Hesap Alacağım.

Parolayı basit yapmayın. Chrome'un şifre öner sistemini kullanarak gelişmiş şifreler elde edebilirsiniz. Unuturum diye korkmayın çünkü Google hesabınızda şifreleriniz saklanıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı