Minecraft hosting önerisi ve sunucu aktarma

• Konuyu başlatan Jura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 317

Jura

Femtopat
Öncelikle iyi günler sormak istediğim iki tane soru var, benim Aternos'ta arkadaşlarımla beraber oynadığım Minecraft sunucum var ama çok fazla laglanmaya başladığı için bir hosting kiralamayı planlıyorum. Hangi hosting servisini önerirsiniz? Bir de Aternos'taki sunucumu birebir oraya aktarabilir miyim?

Peki, Aternos'taki dosyalarımı aldığım hostinge aktarabilir miyim? Bunun cevabını biliyorsan söylersen çok sevinirim çünkü neredeyse bir şey bilmiyorum.
Hocam zaten Aternos’daki dosyalar sizin bilgisayarınızdadır ya da Aternos üzerinden indirebiliyorsunuz galiba ama emin değilim. Kiralayacağınız hostinge tabii ki aktarabilirsiniz. İnternetten araştırırsanız nasıl yüklendiği ile alakalı video bulabilirsiniz yüksek ihtimalle.

Hocam zaten Aternos'daki dosyalar sizin bilgisayarınızdadır ya da Aternos üzerinden indirebiliyorsunuz galiba ama emin değilim. Kiralayacağınız hostinge tabii ki aktarabilirsiniz. İnternetten araştırırsanız nasıl yüklendiği ile alakalı video bulabilirsiniz yüksek ihtimalle.

Hocam teşekkürler bana çok yardımcı oldun. Seni çok fazla soru yağmuruna tuttum affedersin ama bir sorum daha var. Aternos'taki gibi Minecraft Premium olmadan arkadaşlarımla oynayabilecek miyim?

Hocam teşekkürler bana çok yardımcı oldun. Seni çok fazla soru yağmuruna tuttum affedersin ama bir sorum daha var. Aternos'taki gibi Minecraft Premium olmadan arkadaşlarımla oynayabilecek miyim?
Sunucu dosyalarının içinde server.properties dosyası bulunur. Onun içine girin. Online-mode = true ise false yazın. Daha sonra kaydedip sunucuyu yeniden başlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı