Minecraft Java'da %100 CPU kullanımı

Schwindlerch

Hectopat
Ekran Alıntısı.PNG

Oyuna girmeden, henüz ana ekrandayken bile CPU kullanımı fırlıyor. Sıcaklık 90 dereceyi buluyor. Sebebi nedir, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki kullandığınız işletim sistemi orijinal mi crack mi ya da KMSpico misali programlarla Full yaptınız mı?

Yanlış biliyorsun normal değil işlemcinin çökme oranı aşırı derece artıyor ki baktığımızda en ucuz işlemci 700-800 lira civarı.

Peki kullandığınız işletim sistemi orijinal mi crack mi ya da KMSpico misali programlarla Full yaptınız mı?
OEM lisans.
Sizle aynı islemciyi kullanıyorum 1.19 da benimki de %100 oluyor normal bir deger.
Yeni sürüm oyunu bozdu mu bilmem ama minecraft gibi bir oyun için hayır kesinlikle normal değil. Ayrıca işlemci ölecek 80 dereceyi geçmemesi gerek sıcaklığının bu 90 oluyor.

Yahu kaldı ki oyuna bile girmedim ana ekrandayım bir sıkıntı var burda.

OEM lisans.

Yeni sürüm oyunu bozdu mu bilmem ama Minecraft gibi bir oyun için hayır kesinlikle normal değil. Ayrıca işlemci ölecek 80 dereceyi geçmemesi gerek sıcaklığının bu 90 oluyor.

Yahu kaldı ki oyuna bile girmedim ana ekrandayım bir sıkıntı var burada.

Yeni sürümde cok şey eklendi ondan dolayı normalden daha fazla işlemciyi Kulanıyor daha alt sürümlere geçmek daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı