Minecraft kaybolma laneti büyüsü

alone1man

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun bir arada sonra Minecraft Survival'ı özlediğimi fark ettim ve oynarken değişik bir yapı buldum ve sandık vardı, sandıkta ise kaybolma lanetli bir altın kılıç vardı almaya korktum ne artısı ve eksisi var mı bu büyünün?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    87,7 KB · Görüntüleme: 995
yanlış olabilirim ama benim bildiğim kadarıyla eğer sandıkta bu büyüye sahip bir zırh bulursan kırılana kadar kullanıyorsun. Kırılmadan başka zırh giyemiyorsun yani. Kılıçta ne olur bilemiyorum. Arkadaşımla girdiğim zaman bana öyle söylemişti.

Benim bildiğim o büyü bağlanma laneti.

Kısacası eğer oyunda ölürsen item "adios" :D.

Oyunda ölürsen item gider. Öldüğün yerden de alamazsın kaybolur.

Bende bugün kaybolma lanetli yay vardı evimin yanında yürürken bir anda bir deliğe düştüm delik yaklaşık 50 blokdu öldüm ve öldüğüm uere gittim delik yoktu bende kazmadım o deliği, bence yok olma laneti kullananı rastgele öldürüyor

Arkadaşlar uzun bir arada sonra Minecraft Survival'ı özlediğimi fark ettim ve oynarken değişik bir yapı buldum ve sandık vardı, sandıkta ise kaybolma lanetli bir altın kılıç vardı almaya korktum ne artısı ve eksisi var mı bu büyünün?
Bir zararı yok sadece kırılmadan bir anda yok olabilir ayrıca troll yorumlara bakma o sandıklardan bağlanma lanetli eşyalarda çıkabilir işte onları buldunmu giyeceksin çok değerliler büyü bulursan oyulmuş balkabağına bağlanma laneti bas ve giy bana teşekkür ediceksin.

Geri
Yukarı