Minecraft kılıç büyüleri nelerdir?

Hocam nasıl sunucu atmamış ona hayret ediyorum. Bir 100 tane falan büyük sandık doldurmuşsunuzdur. Daha da fazla olabilir.

Üstünden bayağı süre geçti çok az hatırlıyorum. 75 double cheste yakın chest vardı. Ben kendi Survival haritamda yaptım.

Üstünden bayağı süre geçti çok az hatırlıyorum. 75 double cheste yakın chest vardı. Ben kendi Survival haritamda yaptım.

Offline survivalda bu şekilde farmlarla sadece AFK bırakarak item toplamaktan zevk alıyor musunuz? Bu şekilde item toplayacağıma gamemode'den alırım aynı şey, hem de bilgisayarım boşuna çalışmamış olur.

Senin için zor olsa da araştırma yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de 9 saniye boyunca cem yılmaza baktım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben de 9 saniye boyunca cem yılmaza baktım.

Mizah falan yapmaya çalışmıyorum, internette 10.000'lerce cevabı olan bir soruyu buraya yazmanı anlayamadım? Ayrıca sana hiç bir söylemde bulunmamama rağmen hakaret etmişsin.

Mizah falan yapmaya çalışmıyorum, internette 10.000'lerce cevabı olan bir soruyu buraya yazmanı anlayamadım? Ayrıca sana hiçbir söylemde bulunmamama rağmen hakaret etmişsin.

Sana ne kardeşim? İnternetteki cevaplardan tatmin olmadım ve bir de buradakilerin fikrini almak istedim. Sana ne yani illa bir şey yazmak zorunda mısın? Zaten 2 kişi yazmış konu dışı yazacaksanız yazmayın demişim.

Fikir almak derken, bu öznel bir şey mi ki fikir alıyorsunuz? Oyundaki büyüler bellidir ve tek bir cevabı vardır. Sorduğunuz soru, "3+5 kaçtır?" sorusundan farksız.

8 Cevabını verip gitseydiniz keşke. Tek yaptığınız gereksiz mesaj atmak. Ayrıca oyunda ki büyüler hakkında bu kadar bilgi sahibi olsam ne araştırırım ne konu açarım.

Kimse doğru cevabı vermemiş gerçeğini yazmaya geldim.
Darbe
Eklembacaklıların Kıyameti IV
Kırılmazlık III
Tamir
Süpürücü Kenar III
Keskinlik V
Savurma II
Ganimet III
Alevden Çehre II

Yeni konular

Geri
Yukarı