Minecraft kötü dokular

İşletim sistemi
Windows 10

OrumcekLutfu42

Femtopat
Daha fazla  
Ben Minecraft 1.13.2 sürümünde bir hayatta kalma dünyasında doku güçlendirme (texture Update) paket kullanıyorum ve dokular o kadar kötü ki anlatamam tahta desenleri, alet desenleri çok kötü pastel boyayla daha iyi durur.

1616498928945.png

Görüntüler fotoğraftaki gibi duruyor.
Videodaki ise çok güzel ve hoş duruyor.

1616499039033.png

Not: Bu bir YouTuber'ın videosundan bir karedir.

Dosya Ekleri

• 1616498929675.png
    1616498929675.png
    229,6 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet onun oynadığı sürüm 1.13.2 veya 1.13 (bu 1.13.2 ve 1.13 aynı sürüm sadece bazı buglar kaldırıldı)
Eğer kullandınız bir texture pack eski sürüm için örn:11.10 gibi ileri sürümlerde texture pack dokunulmayan kısınları oyun default yapar yani eski sürüme sokar. Çözümü kullandığınız texture packi çıkarın ve sadece default kalsın.

Ayrıca, doku ayarları yapabilirsin.

Hocam ben şunu açmanızı öneriyorum Shaders'a girin orada ismini hatırlamıyorum OptiFine varsa orada çıkar onu açın, YouTube'da video çeken Minecraft skywars oyuncuları falan öyle oynuyor bloklar çok canlı renk oluyor.

Eğer kullandınız bir texture pack eski sürüm için örn:11.10 gibi ileri sürümlerde texture pack dokunulmayan kısınları oyun default yapar yani eski sürüme sokar. Çözümü kullandığınız texture packi çıkarın ve sadece default kalsın.

Ayrıca, doku ayarları yapabilirsin.
1 texturepack sürümü oynadığım sürüm ile uyuşuyo 2 doku ayarları ne bilmiyorum
Arkadaş sanırım blokların kenarındaki karelerden şikayetçi. Kenar yumuşatma gibi bir seçenek varsa açabilirsin.
ben optifine'sız oynuyorum oyunu

Geri
Yukarı