Minecraft Launcher'de hesaba girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

therensd

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 5 saattir Minecraft Launcher'da hesabıma giremiyorum. Minecraft.net'te sıkıntı yok ancak Launcher'da geçersiz e-posta veya şifre hatası veriyor. Launcher'da sıkıntı vardır dedim arkadaşımın hesabına girebiliyorum. Lütfen yardım edin 200 lira verdim umarım param boşa gitmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalınmış olsaydı minecraft.net'e de giriş yapamazdı. Eğer imkanınız varsa şifreyi değiştirin. Ve mümkünse yaparken de bir not defteri sayfasına kaydedin. Eğer tekrar olmazsa Launcheri denetim masasından kaldırıp en baştan siteden yükleyerek tekrar kurun.

Çalınmış olabilir. Güvenlik sorusunu hatırlıyorsanız Minecraft'ın sitesiyle iletişime geçin.
screenshot'ını bile almıştım unutmayayım diye bulunuyor bi forumda çok fazla hesap değiştirdiysen ondan olmuştur yazmıştı ve zaten sürekli hesabımı değiştiriyordum bir sunucu için umarım hesap değiştirdiğim için birkaç günlük ban yemişimdir.
Microsoft hesabım bağlı değildi onu nasıl bağlayabilirim belki o yüzden girmiyordur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_21.png
    Screenshot_21.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 71
screenshot'ını bile almıştım unutmayayım diye bulunuyor bi forumda çok fazla hesap değiştirdiysen ondan olmuştur yazmıştı ve zaten sürekli hesabımı değiştiriyordum bir sunucu için umarım hesap değiştirdiğim için birkaç günlük ban yemişimdir.
Maalesef herkesin hata nedeni aynı olmayabiliyor. Diğer konuların bir tanesinde 1 günlük ban diyenler var fakat 1 hafta boyunca da giriş yapamayan da isyan ediyor. Mojang ile iletişim kurmanız daha sağlıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı