Minecraft Launcherlerı korsan mı?

Tam tersi hocam.
GamePass'de nitro veriyor geri ancak hiç abone olmayan ilk kullanıcılara veriyor.
Korsan launcherlar premium serverlara giremiyor diye korsan olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Adamların en eskiden beri parayla sattığı özellik premium zaten. Oyunu çakma bile alsan premium ile çoğu launcher'ı kabul ediyor. Yani iki kıytırık launcher'ın içindeki modlanmış minecraft korsan sayılmaz bence.

...launcherlar beni bir Microsoft doğrulama sayfasına yönlendiriyor...
Bu siteyi kopyalamak ya da bir keylogger tarzı bir yazılım kullanmak çok mu zor? Bugün olmasa bile yarın bir güncelleme ile yapılabilir. Piyasada 3-5 TL'lik hesaplar bol. 3. parti launcher'lar her zaman risk ve bence bu 3-5 TL'lik hesaplar launcher'lar ile çalınıyor. Ki Microsoft'a hesaplar bu sene taşındı hesaplar. Uzun süredir girmiyorum ama daha sırası gelmeyen arkadaşlarım da vardı.

Orijinal sitesinden indirmediğiniz tüm Launcher'lar korsandır.

Lunar Client, badlion Client.

Bunlar korsan değil. Oynayabilmek için sizden Premium hesap girmenizi istiyor.

Bu siteyi kopyalamak ya da bir keylogger tarzı bir yazılım kullanmak çok mu zor? Bugün olmasa bile yarın bir güncelleme ile yapılabilir. Piyasada 3-5 TL'lik hesaplar bol. 3. parti launcher'lar her zaman risk ve bence bu 3-5 TL'lik hesaplar launcher'lar ile çalınıyor. Ki Microsoft'a hesaplar bu sene taşındı hesaplar. Uzun süredir girmiyorum ama daha sırası gelmeyen arkadaşlarım da vardı.
Microsoft şifre istemeden otomatik giriş yapıyorsa keyloggerların hiçbir işe yaramayacağını hatırlatırım.

Geri
Yukarı