Minecraft konularında korsan algısı

Korsan parası olmayan adam için belki ama ilk başta buraya 7000 TL'lik sistem toplama başlığı açıp korsan oyuna destek isteyenler bence dönüp bir kendine baksın.

Babam Minecraft'ı almadı diye 2 yıl demo oynadım. Arada multiplayer giriyordum. Eğer şu an demoda bütün sürümler demoysa, eskiden öyleydi. Şu an değiştirmişler.
1608914041425.png

Dediğin yalan ben söyleyeyim sana. Minecraft 1.4 sürümündeyken demo oynadım, biliyorum nasıl olduğunu.

Eki Görüntüle 800552
Dediğin yalan ben söyleyeyim sana. Minecraft 1.4 sürümündeyken demo oynadım, biliyorum nasıl olduğunu.

Şu an çok hatırlamıyorum ama benim oynadığım zaman 1.5'den aşağısı Full'du. Multiplayer var mıydı hatırlamıyorum. Korsanı isteyen oynar isteyen oynamaz. Korsan etik değil. Ama korsan yükleyip de yardım istemeyin. İyi sosyaller.
Şu an Minecraft'ı satın aldık, demo oynadığım zamanları pek hatırlamıyorum. Nostalji için 1.12 sürümünü demo indirip oynayacağım.

1608914505697.png

Ah be. Ne zamanlardı ama 1.12 yok. Hala hatırlıyorum ağaç kesip vadiye giriyordum.

Şu an çok hatırlamıyorum ama benim oynadığım zaman 1.5'den aşağısı Full'du. Multiplayer var mıydı hatırlamıyorum. Korsanı isteyen oynar isteyen oynamaz. Korsan etik değil. Ama korsan yükleyip de yardım istemeyin. İyi sosyaller.
Şu an Minecraft'ı satın aldık, demo oynadığım zamanları pek hatırlamıyorum. Nostalji için 1.12 sürümünü demo indirip oynayacağım.

Eki Görüntüle 800562

Ah be. Ne zamanlardı ama 1.12 yok. Hala hatırlıyorum ağaç kesip vadiye giriyordum.
Orijinal oyuna sahipsen tüm eski sürümleri oynayabilirsin, bunu bilmen lazım aslında. 1.12 sürümü çok uzak bir sürüm değil, 2017'de çıktı.

Korsan-orijinal karşılaştırması yapacağımıza keşke vaktimizi daha verimli, önemli şeylere harcasak diyorum.

Geri
Yukarı