Minecraft nasıl iyi PVP oynanır?

Oltayı iyi kullanırsan adamlar sana vuramaz bile hocam elini alıştırman lazım oltaya.
Çok zor ya. Kaç yıldır oynuyorum. Hala azcık yapabiliyorum.
Craftrise ve Sonoyuncu'da makro kullanmayan oyuncu neredeyse yok. Haberin olsun. :)
Biliyorum bunu. Başka sunucu yok. Herkesde premium var.
Butterfly Click dene aim alabiliyor isen PVP god oluyorsun.
Onla 13 CPS yapıyorum ama block attack atamıyorum.
Hocam fight içerisindeyken ben sol ile vurup sağ ile korunuyorum. Yani kısaca sağ sol sağ sol basarsanız daha iyi defans yapıp daha az canınız gidebilir
BedWars taktiğim o. O taktikle yenemediğim adam yok.

Güzel pvp atmak için uğraşmak lazım. Mesela ben 5 yıldır craftrise ve sonoyuncuda aktif olarak oynuyorum. Ve 3 yılda pvp im çok iyi denilebilir oldu. Yt den yararlanabilirsin. Çok zorlanırsan makro kullan (tavsiye etmiyorum fakat çok zorlanırsan aç :D ). Güzel mouse şart. Oltayla alakalı küçük bilgi: Olta yı her zaman 2 ye al. Kılıç kullanırken mouse nin döndürmeli kısmını aşağıya azcık çevir ve 1-2 defa sağ tıka basıp mousenin döndürmeli kısmını biraz yukarıya getirerek kılıca geç. İnşallah söylediğim şeyler yararlı olmuştur :) .

Güzel PVP atmak için uğraşmak lazım. Mesela ben 5 yıldır craftrise ve SonOyuncu'da aktif olarak oynuyorum. Ve 3 yılda PVP im çok iyi denilebilir oldu. YTden yararlanabilirsin. Çok zorlanırsan makro kullan (tavsiye etmiyorum fakat çok zorlanırsan aç :D ). Güzel mouse şart. Oltayla alakalı küçük bilgi: Olta yı her zaman 2'ye al. Kılıç kullanırken mousenin döndürmeli kısmını aşağıya azcık çevir ve 1-2 defa sağ tıka basıp mousenin döndürmeli kısmını biraz yukarıya getirerek kılıca geç. İnşallah söylediğim şeyler yararlı olmuştur :) .

Değişik bir taktik. Kullanabilirim. Mouse çok kötü ama ya. Küçükken ucuz diye almıştım keşke Turbox çöpünü bilseydim o zaman.

Cursors ile hedef yeteneğini geliştir.
The Click Challenge | Jennifer Dewalt ile en az 5 CPS kadar hızlan
1608540836540.png

1608540955774.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı