Minecraft nereden alınmalı?

Microsoft Store'dan al. Diğer sitelerden alma. Yok demir paket, elmas paket saçma saçma işler başın ağrır.

Elmas paket falan Java Edition için geçerli, Microsoft Store'daki Win10 Edition,
Eğer sahibinden vb. alacağı 2.el hesabın e-postası değişiyorsa sıkıntı olmayacaktır. Çünkü e-postası değişmeyen hesap çalıntı demektir ve sizden 1 2 ay sonra geri alınacaktır çoğu zaman.

Elmas paket falan Java Edition için geçerli, Microsoft Store'daki Win10 Edition,
Eğer sahibinden vb. alacağı 2.el hesabın e-postası değişiyorsa sıkıntı olmayacaktır. Çünkü e-postası değişmeyen hesap çalıntı demektir ve sizden 1 2 ay sonra geri alınacaktır çoğu zaman.
İşte o yüzden o işlere girmesin. Skin değişmez, nick değişmez. E-posta değişmez diyorlar bana da güven vermiyorlar.

Kendi arkadaşımın hesabını 1 günlüğüne aldım ve çok istediği skyblock'u oynadı. Yaşı gereği onlinedeki yabancı komutlara vs. maruz kaldığından pek keyif alamadı sanırım suratı bunu gösteriyor. Sürekli başında durup benimde yardımcı olmam lazım buda zor bir ihtimal. Yorumlarınız için teşekkür ediyorum Microsoft Storeden almak sanırım en mantıklısı olacak.

Geri
Yukarı