Minecraft netherda garip yapılar

mlvcz

Decapat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime A520M-KAMD Anakart Ryzen 5 1600 Altı Çekirdek 3.20 GHz İşlemci Asus GTX 1650 Dual Mini OC DUAL Ekran Kartı Corsair Vengeance LPX 8x2 GB 3200 MHz DDR4 Ram
Oyunda nethera gitmiştim ve kendim yapmadıuğım böyle bridgeler gördüm. Bir tane ücretsiz sunucuda oynuyorum ve şüphelendim sizce sebebi ne ve normal mi?

Dosya Ekleri

• 2022-02-05_18.41.00.png
    2022-02-05_18.41.00.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 118
  • 2022-02-05_18.42.22.png
    2022-02-05_18.42.22.png
    927,1 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Aternos değilde başka bir sunucu var onda oynarsanız öyle oluyor. O sağlayıcıda oynuyorsanız şu komutları girmelisiniz.
/whitelist on
/whitelist add İsminiz

yazamıyorum ya kusura bakmayın

Oyunda nethera gitmiştim ve kendim yapmadıuğım böyle bridgeler gördüm. Bir tane ücretsiz sunucuda oynuyorum ve şüphelendim sizce sebebi ne ve normal mi?
Normal değil. Dünya oluşumunda belki denk gelmiş olabilir ancak pek olası değil. Seed, sürüm ve koordinat verirseniz kontrol edebiliriz, ya da bunu siz de yapabilirsiniz.

Normal değil. Dünya oluşumunda belki denk gelmiş olabilir ancak pek olası değil. Seed, sürüm ve koordinat verirseniz kontrol edebiliriz, ya da bunu siz de yapabilirsiniz.
seede bkamıyorum yoksa atardım
ama sunucuyu verebilirim kendin bakabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı