Minecraft oynanır mı?

Yenebileceğini bilirsen korkmazsın zaten. Creeper daha çok ürkütüyor oyunda insanı. Özellikle mağarada savunmasız şekilde maden yaparken. 1.18'de iyice zorlaştı zaten maden işi. Yeni oyunculara kolay madenler dilerim.

Yenebileceğini bilirsen korkmazsın zaten. Creeper daha çok ürkütüyor oyunda insanı. Özellikle mağarada savunmasız şekilde maden yaparken. 1.18'de iyice zorlaştı zaten maden işi. Yeni oyunculara kolay madenler dilerim.

Yahu ben burada onun zor olmasından yenip yenemeyeceğimden değil de psikolojik olarak Korkmak'tan bahsediyorum. Hatta tek bile yese ben ondan korkarım.

Yüzlerce farklı oyuna on binlerce saatini vermiş biri olarak en beğendiğim oyundur Minecraft. Atmosferi, müzikleri, sonsuz ve özgür dünyası, craft ve mimari olanakları, shaderlar ile göz alıcı ışık detayları, optimizasyon kalitesi, durmak bilmeyen yenilikler ve güncellemeler vb. birçok yönden aşık olduğum oyundur. Aksiyon seviyorsan ister tek oyunculu modda ister çok oyunculu modda savaş imkanları bulunuyor. Savaşmak değil de chill takılmak istiyorsan saldırgan npc'leri kaldırıp item toplayıp gelişebilirsin. Bina, yerleşke, şehir yapmak istiyorsan bütün itemlerin bulunduğu yaratıcı modu deneyebilirsin. Oyunu bitirmek istiyorsan çok maceralı bir yoldan geçebilirsin. Arkadaşlarınla da unutulmaz anlar yaşarsın. Gerçekten yapılabilecek sayısız aktivite var Minecraft dünyasında.

2014 yılından sakladığım Minecraft dünyalarım bile var. Arada girerim ve bloğu bloğuna ne zaman koyduğumu hatırlarım.

Ben uzun süredir girmiyorum ama Minecraft'ın tadını bir kez aldıysan oyunu asla bırakamazsın, en fazla uzun bir ara verirsin 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı