Minecraft oynanır mı?

Arkadaşlar, bayram tatili dolayısıyla arkadaşlarımın bir kısmı köye gitti. Diğerleri de dizi, film izliyor. Benim de canım sıkılıyor. Sizce Minecraft oynanır mı? Tekli oyuncu olarak veya factions sunucusunda oynamayı düşünüyorum. Zaman geçirtir mi?

Kardeş yaş kaç istersen bizim ağalara da söyleyeyim 5 kişi gireriz ağa sarar.

Arkadaşlar, bayram tatili dolayısıyla arkadaşlarımın bir kısmı köye gitti. Diğerleri de dizi, film izliyor. Benim de canım sıkılıyor. Sizce Minecraft oynanır mı? Tekli oyuncu olarak veya factions sunucusunda oynamayı düşünüyorum. Zaman geçirtir mi?

Benim 6 yıldan fazla oynadığım ve şimdiye kadar en çok zevk aldığım oyunlardandır Minecraft (çoğunlukla Valorant, LOL, Warframe ve PUBG gibi oyunları sevmeme rağmen). Bildiğin sonsuz bir eğlence kaynağı gibi, sadece PC iyi değilse ve modsuz, shaderpacksiz falan oynuyorsan çok uzun sarmayabilir ona bir şey diyemem. Onun dışında aşırı zevkli bence bir şans ver. (Minecraft ile ilgili basic/temel bilgilerin yoksa sıkılabilirsin, yatak nasıl yapılır falan gibisinden bilgisizsen yani zor gelebilir.)
Ayrıca hiç bir bug'ı (oyun hatası) olmayan bir oyun minecraft, varsa bile aşırı nadirdir. Hile desen zaten yok, kaliteli dünyaca tanınan girişi ücretsiz tonca Server var iyi korumalı. Gir takıl :d

Son düzenleme:
Minecraft Dengouns'a da bakın derim story oyunları seviyorsanız

Kendini kanıtlamış oyunlara oynanır oynanmaz demek biraz abes oluyor. Bu kişisel bir şey, sonuçta herkesin zevkleri farklı. Benim kanımca oynanır. Belirli bir müddet tek kişi oynayabilirsin. Her şeyi elde edene kadar sarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı