Minecraft Premium hesap satın almak

Java Edition alın hocam Bedrock Edition'nın multiplayerı bir garip.
Buna katılıyorum ama tamamen değil, yine de eğlenceli oluyor. Konu sahibine tavsiyem arkadaşları ile oynayacaksa ve arkadaşlarında Bedrock Edition varsa Bedrock Edition alması. Yok ben sadece sunucuda oynarım diyorsa Java alması. Bu arada RTX ekran kartın var mı @emrhan1461

Buna katılıyorum ama tamamen değil, yine de eğlenceli oluyor. Konu sahibine tavsiyem arkadaşları ile oynayacaksa ve arkadaşlarında Bedrock Edition varsa Bedrock Edition alması. Yok ben sadece sunucuda oynarım diyorsa Java alması. Bu arada RTX ekran kartın var mı @emrhan1461

Hocam Bedrock Edition'daki RTX yerine Java Edition'a shader kurulursa daha güzel görüntü veriyor.

Hocam su çok daha güzel gözüküyor ışıkda da öyle yani daha güzel gözüküyor shader aynı zamanda RTX yokken shader vardı bire bir aynısı shaderla RTX.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zevk meselesi, ben RTX tercih ederim ayrıca RTX teknolojisi daha doğru zamanlı.

Herkes de olan sürümü java sürümü ben olsam 250TL vereceğime Plati'den gömerdim ama herkesin içine sinmiyor öyle. Doğruyu söylemek gerekirse zamanında 80TL verip almıştım kendi sitesinden ama sonra sevdiğim serverlerden ban yemiştim ve Plati'den almıştım. Son aldığım hesap hala duruyor 3 yıldır geri almadılar 14TL tutmuştu oysaki. Bedrock sürümüne sahip olan tek tanıdığım bile yok öyle diyebilirim, bence bedrock alınmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zevk meselesi, ben RTX tercih ederim ayrıca RTX teknolojisi daha doğru zamanlı.

Ama shader RTX ekran kartı gerektirmiyor o yönden de iyi.

Geri
Yukarı