Steam Hesap satın almak

UCANFLY

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bugün internette gezinirken Steam istediğiniz bir adet oyun bulunan hesap VB. benzeri satışlar yapan insanlar gördüm peki bunlardan almak mantıklı mı, veya neden bu kadar ucuz fiyatlardan satış yapıyorlar?

Merhaba bugün internette gezinirken Steam istediğiniz bir adet oyun bulunan hesap VB. benzeri satışlar yapan insanlar gördüm peki bunlardan almak mantıklı mı, veya neden bu kadar ucuz fiyatlardan satış yapıyorlar?
Steam'in kullanıcı sözleşmesine aykırı, fark edildiği anda hesap kapatılabilir.

Satıcıya göre değişir alınıp alınamayacağı.

hayır kesinlikle hesap satın alma bir süre sonra hesabın ban yiyebilir.

Hocam 1 2 hafta sonra şifre değişiyor, 1 2 haftada bitirebileceğin gibi oyunların hesaplarını al 10000 kişi girdiği için offline olanları al, kısacası offline ve kısa süreli pahalı oyunları oynayabilirsin.

Aynı hesabı birden çok kişi kullanıyor. Bu yüzden sadece offline oynayabiliyorsun. Güvenilir satıcıdan alacaksan bir şey olmaz.

Hocam 1 2 hafta sonra şifre değişiyor, 1 2 haftada bitirebileceğin gibi oyunların hesaplarını al 10000 kişi girdiği için offline olanları al, kısacası offline ve kısa süreli pahalı oyunları oynayabilirsin.

Sürenin garantisi yok. 1 hafta 1 gün 1 ay, satıcıya göre değişir.

Geri
Yukarı