Minecraft server kiralama sitesi

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Şu ana kadar 4 acemi 1 profosyenel server açma girişimim oldu. Şu anda yeni bir server kiralayabileceğim site arıyorum. Çok fazla siteye baktım klasik olmayanlar (Rabisu, Batihost) gibi. Yaklaşık 12 adet site arasından Keyubu uygun geldi yenilenmiş bir de. Siz ne diyorsunuz? Bütçe 110-100 TL, değişiklik gösterebilir. (Nitrado ya da dolar bazından alınan yurt dışı siteleri kullanmıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Açacağınız sunucu sürümü, türü ve ortalama oyuncu beklentiniz nedir? Eğer belirtirseniz ona göre bakalım.

Açacağınız sunucu sürümü, türü ve ortalama oyuncu beklentiniz nedir? Eğer belirtirseniz ona göre bakalım.

Sürüm 1.16.5 olur yüksek ihtimalle. Ortalama oyuncu beklentim bir yandan yayın açtığım için en az 20 olur Max'ta tahminimce 40 olur. Sunucu RAM'i 8 GB olsa iyi olur.

Eğer 1.16.5 açacaksanız R7-9 gibi performans işlemci lazım size 8 GB Ryzen 7 sunucu Nacsshost'ta 140TL oradan alabilirsiniz isterseniz daha uygun fiyatları ve güvenilir lakin öncesinde destek açıp stok durumu sormanızı öneririm yaz sezonu olması sebebi ile oyun hostingleri sık sık stok sorunu yaşayabiliyorlar.
nacsshost.com/performans-minecraft-sunucu-kirala

Eğer 1.16.5 açacaksanız R7-9 gibi performans işlemci lazım size 8 GB Ryzen 7 sunucu Nacsshost'ta 140TL oradan alabilirsiniz isterseniz daha uygun fiyatları ve güvenilir lakin öncesinde destek açıp stok durumu sormanızı öneririm yaz sezonu olması sebebi ile oyun hostingleri sık sık stok sorunu yaşayabiliyorlar.
nacsshost.com/performans-minecraft-sunucu-kirala

Hocam hostta çok fazla stok sorunu (kontrol etmemi söylediniz ama ona rağmen) ve VDS'ler her gün sorun çıkarıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı