Minecraft server kurma

efesmadio

Decapat
Merhaba. 2020'deyiz ve en son ben Minecraft'a 2015'te girmiştim. Normali sıkıcı geliyordu, ben de bıraktım. Yakın zamanda canım Minecraft oynamak istedi ama normal değil, modlu istemiştim. Bir sürü işlem yaptıktan sonra başardım kurmayı ama tek başıma sıkıcı oluyordu ve eskiden Hamachi'yle giriyorduk, oynuyorduk ama zaman 2020. artık Hamachi 1.7.2 bile çalışmıyor, 1.7.2'de oynuyorum çünkü modların sürümü o. Arkadaşlarımla oynayamıyorum, Aternos'ta da yok, olmuyor. Support takmıyor, arkadaşlarımla o kadar modlara uğraştık, boşa gitmesin istiyoruz. Nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modlarla oynamak için Forge'li bir sunucu kurmalısınız. Sunucunun mods klasörüne (yoksa siz oluşturun) modları atacaksınız. Bu tür düzenlenebilir sunucular genelde ücretli oluyor. Ücretsiz olarak Server.pro'ya bakabilirsiniz fakat mod sayısı fazla ise çok düşük verim alırsınız.

Modlarla oynamak için Forge'li bir sunucu kurmalısınız. Sunucunun mods klasörüne (yoksa siz oluşturun) modları atacaksınız. Bu tür düzenlenebilir sunucular genelde ücretli oluyor. Ücretsiz olarak Server.pro'ya bakabilirsiniz fakat mod sayısı fazla ise çok düşük verim alırsınız.
ben forge kurdum forge 1.7.2 dediğin her şeyi yaptım hamachide bildiğin bir çözüm varmı ? belki o çalışır
Server kiralayın ucuza.
para yok naapcaz ?
PC'nize kurun serveri.
onu nasıl yaparım ?

Hamachi çalışmıyor artık. Aternos'u tekrar dene. Forge'lu server kurman lazım modlar için. Biz arkadaşımla aternos kullanıyoruz ve sadece akşam yoğun olduğu zaman gecikme sorunu yaşıyoruz başka bir sorun yok.

Port açmayı denedin mi ?
aynı evde değiliz ya hamachi aslında onun için portla girebilmesi için ama olmuyo
Hamachi çalışmıyor artık. Aternos'u tekrar dene. Forge'lu server kurman lazım modlar için. Biz arkadaşımla aternos kullanıyoruz ve sadece akşam yoğun olduğu zaman gecikme sorunu yaşıyoruz başka bir sorun yok.
ama bizim modlarımız 1.7.2 orada 1.7.10 var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı