Minecraft sıkılmadan nasıl oynanır?

winnfps

Picopat
Daha fazla  
Minecraft oyununu seviyorum fakat bir süre oynadıktan sonra sıkılıyorum ya da bitiyor gibi bir şey oluyor. Ejder kestikten sonra Seti'de yaptıktan sonra daha fazla ne yapabilirim?

Minecraft oyununu seviyorum fakat bir süre oynadıktan sonra sıkılıyorum ya da bitiyor gibi bir şey oluyor. Ejder kestikten sonra Seti'de yaptıktan sonra daha fazla ne yapabilirim?
Başarımları bitirmeye çalış.

Eğer ki hardcore oyuncuysan bütün eşyaları survival bir şekilde toplayıp devasa şeyler inşa edebilirsin sonra eltirayla uçarken yanlışlıkla çarparsın ve hardcore dünyana veda edersin veya devasa farmlar inşa edebilirsin.

Büyük projeler yapabilirsin örneğin ender gözü farmı ya da kölü ticaret merkezi, yapay köy, devasa şehirler, devasa bir saman farmı, nether da kocaman base, evcil warden vs hayal gücüne kalmış.

Büyük projeler yapabilirsin örneğin ender gözü farmı ya da kölü ticaret merkezi, yapay köy, devasa şehirler, devasa bir saman farmı, nether da kocaman base, evcil warden vs hayal gücüne kalmış.

Doğru diyorsunda setim en iyi olduktan sonra ne amacı kaldı ki?

Keşif yapabilirsin sürümün kaç?
1.18.2

Keşif yapabilirsin sürümün kaç?

1.18.2

Eğer ki hardcore oyuncuysan bütün eşyaları Survival bir şekilde toplayıp devasa şeyler inşa edebilirsin sonra eltirayla uçarken yanlışlıkla çarparsın ve hardcore dünyana veda edersin veya devasa farmlar inşa edebilirsin.

Hardcore oynamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı