Minecraft Survival'ı sıkılmadan oynayabiliyor musunuz?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Şimdiye kadar ne zaman oynamak istesem hep ev yapınca sıkıldım, Singleplayer için geçerli. Multiplayer'da sohbet olduğundan yine eğlenebiliyorum. Gerçekten tek başına oynayıp eğlenebilen var mı? Kasılma aşaması en sıkıcı kısmı, o yüzden hep sıkılıyorum.

Normal modda ölünce itemlerinin düştüğü şekilde oynadığımda hiç sıkılmıyorum. Geceleri zorlu yolculuklarla evi bulmaya çalışmak. Madende canavarlardan kaçmak eğlenceli oluyor.

Normalde eğlenirim ama 20 FPS oynayınca artık bıktırıyor. Yeni bir survival serisine başlayacaktım ama adam akıllı dünya çıkmıyor bir türlü. Ya yanımda iğrenç bir biyom oluyor, ya yarık çukur bir şeyler oluyor bu yüzden başlayamıyorum. Günlük 1 saatimi seed denemeye harcıyorum :D

Normal modda ölünce itemlerinin düştüğü şekilde oynadığımda hiç sıkılmıyorum. Geceleri zorlu yolculuklarla evi bulmaya çalışmak. Madende canavarlardan kaçmak eğlenceli oluyor.

Katılıyorum ama envanter düştüğünde tekrar kasılmak sıkıyor bazen.

Warden gelecek bir de şimdi. İyice çocuk oyununa çevirdiler. Sanbox oyunuydu şimdi iyice aksiyon falan odaklı oldu. Sakin sakin maden yapıp kasılacakken böyle saçma sapan bir boss ile savaşmayı istemiyorum açıkçası.

Şimdiye kadar ne zaman oynamak istesem hep ev yapınca sıkıldım, Singleplayer için geçerli. Multiplayer'da sohbet olduğundan yine eğlenebiliyorum. Gerçekten tek başına oynayıp eğlenebilen var mı? Kasılma aşaması en sıkıcı kısmı, o yüzden hep sıkılıyorum.
Neyin ne olduğunu bildiğiniz sürece sıkılıyorsunuz. Bu nedenle oyuna düzenli güncelleme geliyor.

Neyin ne olduğunu bildiğiniz sürece sıkılıyorsunuz. Bu nedenle oyuna düzenli güncelleme geliyor.
Evet buna katılıyorum. Artık keşfedecek şeyler kalmıyor. Zaten güncelleme gelince de hem kendileri açıklıyorlar her şeyi hem de YouTuber'lar açıklıyor ve yine değişik bir şey kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı