Minecraft Single Player dünyası nasıl sunucu olarak açılır?

Böyle bir şey mümkün mü? Mümkünse nasıl yapabilirim?

Hamachi üzerinden arkadaşlarınızla aynı ağa bağlanın (maksimum 5 kişi) ardından oyuna geri dönün ve dünyanıza girin. Sonra ESC'ye basıp yerel ağda paylaş deyin, sol altta bir port numarası çıkacak onu unutmayın ya da not alın. Ardından Hamachi'ye dönün, Hamachi ağını kim kurduysa o ağ adına basıp " IPv4 ADRESİNİ KOPYALA " tuşuna bassın ve diğer kişilere yollasın. Onlarda o adresi çok oyunculuda doğrudan bağlan kısmına yapıştırsın ve iki nokta üst üste koyup port numarasını yazsın ve bağlansın. Örnek; (IP adresi ve port nuamrası sallanmıştır) 192.165.11.18:58962

Hamachi üzerinden arkadaşlarınızla aynı ağa bağlanın (maksimum 5 kişi) ardından oyuna geri dönün ve dünyanıza girin. Sonra ESC'ye basıp yerel ağda paylaş deyin, sol altta bir port numarası çıkacak onu unutmayın ya da not alın. Ardından Hamachi'ye dönün, Hamachi ağını kim kurduysa o ağ adına basıp " IPv4 adresini kopyala " tuşuna bassın ve diğer kişilere yollasın. Onlarda o adresi çok oyunculuda doğrudan bağlan kısmına yapıştırsın ve iki nokta üst üste koyup port numarasını yazsın ve bağlansın. Örnek; (IP adresi ve port nuamrası sallanmıştır) 192.165.11.18:58962

Benim hatırladığım artık Hamachi (tam olarak) çalışmıyor.

Aternos için yapacaksanız;
• Dünyanızı worlds klasöründen bulun.
• ZIP dosyasına çıkarın.
• Aternos'tan dünya kısmına gelin.
• Yükle kısmını seçin.
• Zıp dosyasını bulup seçin.
• Dünyanızı arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz artık 😄.

Hamachi üzerinden arkadaşlarınızla aynı ağa bağlanın (maksimum 5 kişi) ardından oyuna geri dönün ve dünyanıza girin. Sonra ESC'ye basıp yerel ağda paylaş deyin, sol altta bir port numarası çıkacak onu unutmayın ya da not alın. Ardından Hamachi'ye dönün, Hamachi ağını kim kurduysa o ağ adına basıp " IPv4 ADRESİNİ KOPYALA " tuşuna bassın ve diğer kişilere yollasın. Onlarda o adresi çok oyunculuda doğrudan bağlan kısmına yapıştırsın ve iki nokta üst üste koyup port numarasını yazsın ve bağlansın. Örnek; (IP adresi ve port nuamrası sallanmıştır) 192.165.11.18:58962

Arkadaşımın worldüne katılabildim fakat Void'e düşüyorum nasıl halledebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı