Minecraft sunucu nasıl açılır?

Cihen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel i5-11400F
GPU: PNY GeForce RTX 3060
Anakart: ASUS PRIME H510M-E
RAM: PNY 8GB XLR8x2 3200MHz DDR4 RAM
Kasa: POWER BOOST X58RGB
PSU: High Power 750W 80+ Gold Performance
SSD: Kioxia Exceria NVMe M2 500GB
Klavye: Hadron G502
Fare: Bloody A90
Kulaklık: Bloody G580
Telefon: Xiaomi Redmi Note 9
Kuzenimle Minecraft başlayalım diyoruz, fakat Aternos veya internettten sunucu açma işleri gerçekten zor geliyor. İki kişi modsuz oynayacağız, spigot sunucu açmak benim işimi görür mü sizce?

Hocam istediğim zaman kapatıp açabildiğim bir sunucu değilmi, 11400f 3060 16gb ram sistemim var. Saçma sorular ama gerçekten hiç bilgim yok bununla alakalı, bugüne kadar hep aternos kullandım.

Spigotlu sunucu işini görür fakat statik IP var mı sende artık sunucu açmak için gerekiyor diye biliyorum eğer statik IP yok ise sadece kendin girebiliyorsun diye biliyorum localhost ile.

Spigotlu sunucu işini görür fakat statik IP var mı sende artık sunucu açmak için gerekiyor diye biliyorum eğer statik IP yok ise sadece kendin girebiliyorsun diye biliyorum localhost ile.
Statik IP hizmeti almadım internet bağlatırken, başka bir çözümü yok mudur?

Kuzenimle Minecraft başlayalım diyoruz, fakat Aternos veya internettten sunucu açma işleri gerçekten zor geliyor. İki kişi modsuz oynayacağız, spigot sunucu açmak benim işimi görür mü sizce?

Kanka ploudos en iyisi kolay beklemiyosun bende kullanıyorum dene bence en mantıklısı o donma beklemede yok modluda oynuyabiliyosun.

Yeni konular

Geri
Yukarı