Minecraft sunucu önerisi

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 484

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, Survival'ı çok seven ancak Minecraft'ı grafikleri sebebiyle sevmeyen arkadaşım var. Temel özellikleriyle ping olmadan en uygun fiyatlı sunucu ne olur? Ücretsiz olanlarda bağlantı sıkıntısı yaşıyordum hep.

Merhabalar, Survival'ı çok seven ancak Minecraft'ı grafikleri sebebiyle sevmeyen arkadaşım var. Temel özellikleriyle ping olmadan en uygun fiyatlı sunucu ne olur? Ücretsiz olanlarda bağlantı sıkıntısı yaşıyordum hep.

Hocam server öneremem ama shader kurup arkadaşlarınıza sürpriz yapın derim :)

Aternos.org adlı siteden bedava sunucu kurup oynayabilirsiniz. Türkiye sunucuları açılırken çok bekletiyor fakat VPN ile 1 dakika kadar kısa bir süreyle açabilirsiniz

Sisteminiz güçlüyse kendi bilgisayarınıza kurup ngrok ile herkesin girmesini sağlayabilirsiniz ya da Rabisu'dan 4GB RAM'li MC VDS alabilirsiniz.

Hocam server öneremem ama shader kurup arkadaşlarınıza sürpriz yapın derim :)

Mesele kare kare olması hocam. :D

Aternos.org adlı siteden bedava sunucu kurup oynayabilirsiniz. Türkiye sunucuları açılırken çok bekletiyor fakat VPN ile 1 dakika kadar kısa bir süreyle açabilirsiniz

Hocam beklemesi bir yana katılmak bile sorun oluyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı