Çözüldü Minecraft sunucum nbt ile hacklendi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VirPro

Picopat
Merhaba arkadaşlar, ben sunucumda oynarken birisi katıldı ve sonra bu yazılar yazmaya başladı. Sunucum arttık oynanmaz halde, ne yapmam lazım?

Ekran Görüntüsü (608).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben sunucumda oynarken birisi katıldı ve sonra bu yazılar yazmaya başladı. Sunucum arttık oynanmaz halde, ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1866916

Sunucuya login ekleyin ve her gördügünüz kişiye yetki vermeyin.
Sunucu realms mı yoksa normal sunucu mu?

Eki Görüntüle 1866916
Hocam kimin yaptığını tahmin ediyorsanız polis ile tehdit edin. Eğer gerçekten suçluysa polise verin. Bu bir suçtur ve hapis ihtimali var.

Hocam kimin yaptığını tahmin ediyorsanız polis ile tehdit edin. Eğer gerçekten suçluysa polise verin. Bu bir suçtur ve hapis ihtimali var.

Kim takar Minecraft sunucusunu. Polisler alay etsin diye yönlendiriyorsun çocuğu 😂.

Kim takar Minecraft sunucusunu. Polisler alay etsin diye yönlendiriyorsun çocuğu 😂.
Herhangi bir platforma illegal bir şekilde saldırı yapmak suçtur.

Gerçekçi olursak sikayetiniz bile kabul edilmez kabul edilsede bir ceza ile sonuclanmaz.
Konu sahibi;
Sunucudan kendiniz dahi herkesin yetkisini alın büyük ihtimale komut blogu sistemiyle yapılmıştır komut blogunu deaktif edin sunucuyu actıgınız yerden
Yapılar büyük ihtimalle gitmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı