Minecraft TLauncher güvenli mi?

Orijinal Minecraft'a sahibim ama arkadaşlarım korsan kullandığı için onlarla giremiyorum dolayısıyla korsan indirmem gerekiyor. Bu Launcher güvenli midir? Aternos ile oynayacağız. Korsana destek yokçular gelmeden bilenler cevaplarsa sevinirim.

Kanka benim 2 tane premiumum çalındı ama premiumsuz giriş yaparsan bir şey olmaz.

Orijinal Minecraft'a sahibim ama arkadaşlarım korsan kullandığı için onlarla giremiyorum dolayısıyla korsan indirmem gerekiyor. Bu Launcher güvenli midir? Aternos ile oynayacağız. Korsana destek yokçular gelmeden bilenler cevaplarsa sevinirim.

Güvenilir değil ben yanlışlıkla sınıf bilgisayarına yüklemiştim ve viruslu demişti antivirus

Arkadaşınla oynamak istiyorsan Java sürüm indirmelisin, Bedrock hesabın Java sürümde geçerli olmuyor.
TLauncher'a güvenip güvenmemek size kalmış lakin Java sürüm olduğu için Aternos'da arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz.
Bu durumda TLauncher korsan oluyor, onu da ekleyeyim.

Arkadaşın Minecraft Launcher indirsin sonra EasyMc.io indirsin oradan çakma e-posta hesap alın ve istediğiniz şifreyi koyun her gün sizden hesap yenilemesi istiyor tabi 1 hafta falan dayanıyor sonra gene yeni hesap alıyorsunuz yani TLauncher'a gerek kalmıyor ama sevmezseniz tlauncher virüslü değil ama indirmenizi tavsiye etmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı