Minecraft uçan mavi yaratık ne işe yarar?

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
1.19 güncellemesini denemek için yeni harita açtım, pillager outpostta bu mavi yaratıklar vardı ben onları kurtarınca peşime takıldılar Afgan gibi etrafımda dolanıyorlar, eline bir şeyler de koyabiliyorsun, bunlar ne işe yarıyor?

1.19 güncellemesini denemek için yeni harita açtım, pillager outpostta bu mavi yaratıklar vardı ben onları kurtarınca peşime takıldılar Afgan gibi etrafımda dolanıyorlar, eline bir şeyler de koyabiliyorsun, bunlar ne işe yarıyor?
Eline koyduğunuz şeyi etrafta arıyor eğer varsa size getiriyor.

Onların eline eşya veriyorsunuz ve size verdiğiniz eşyanın aynısını bulup dolusunu getiriyor. Tabii sadece yerde bulduklarını toplayıp getiriyor, blok kırma gibi bir yeteneği yok.

Afgan gibi benzetmesi hoştu. Her neyse... Daha önce bundan uyarı aldım.
O arkadaşlara gelince, ellerine ne verirseniz çevredeki o maddeleri topluyorlar diye biliyorum ama güncelleme notlarını okumadım.

Afgan gibi benzetmesi çok hoşuma gitti bunlar Allaydir güzel maviş yaratıklar belki de hikayeleri çok üzücü bilemeyiz sizin ona verdiğiniz eşyaları arar ve bulur size getirir tabii bir kaç şartı vardı da hatırlamıyorum.

Dediğiniz gibi ise ellerine taş koymuştum şimdi bana taş bulup mu getirecekler? Öyle ise değerli madenleri bulması için mantıklıymış.

Dediğiniz gibi ise ellerine taş koymuştum şimdi bana taş bulup mu getirecekler? Öyle ise değerli madenleri bulması için mantıklıymış.
Eline elmas verince elmas kazıp getirmiyor. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi yerde olanları topluyor. Yani onların kırılmış olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı