Minecraft ucuz Premium satan güvenli site önerisi

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Arkadaşlar malum ülkemizdeki kurlardan dolayı şu an bir Minecraft Premium yaklaşık 400TL ve bu para da benim gibi birçok kişi için yüksek bir miktar. İşte bu yüzden ucuz Premium satan yerler arıyorum. Sizin varsa bildiğiniz, aşağıya yazın.

Şimdilik Xbox Game Pass Ultimate alın tüm Minecraft oyunlarını aylık 45 TL'ye oynayabiliyorsunuz.

Arkadaşlar malum ülkemizdeki kurlardan dolayı şu an bir Minecraft Premium yaklaşık 400TL ve bu para da benim gibi birçok kişi için yüksek bir miktar. İşte bu yüzden ucuz Premium satan yerler arıyorum. Sizin varsa bildiğiniz, aşağıya yazın.
Bence riske atma bu siteler pek güvenilir olmuyor,şu konuyu okumanı ve beklemeni tavsiye ederim : Minecraft bir tane alana bir tane hediye!

Preburada şu an güzel gibi ben altın hesap aldım yaklaşık 8 aydır kullanıyorum elmas almak istersende sıkıntı çıkçagını sanmıyorum e-posta degişiyor.

Bedrock al. Bedava Java versiyonu verecekler. Çok bütçen yoksada plati ru ya bak. Her şeyi değişen olsun ama. Eskiden 10 TL'ye aldım. Kendi Microsoft hesabıma bağladım bir sorun çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı