Minecraft ücretsiz 7/24 sunucu açılabilir mi?

Hocam Aternos'tan Sunucu açıyorsunuz Sonra glitch.com girip hesap oluşturuyorsunuz internetten glitch Minecraft Client yazarsanız çıkar ondan buluyorsunuz sonra ayarları yapıp oyuna bir hesap giriyor bu hesabı katman kayasına ışınlayıp kapatın ve gamemode Creative alın sonra internete glitch uptime yazın 1 tane uptime bulup yapın kontrol edin eğer hesap 4-5 dakika sonra oyundan çıkıyorsa olmamıştır eğer çıkmıyorsa sunucu 7/24 olmuştur.
Bunu yaparsan Aternos'dan ban yersin, ayrıca sözleşmesinde bunun hakkında bir şey bile var. Afk'dan dolayı atacaktır bir süre sonra işine yaramaz.
Yani açıkcası bana biraz RAM lazım çünkü 5-10 kişinin gireceğini düşünüyorum. Sunucuyu Wwitch kanalım için açacağım.
Dediğim gibi, aternos sizin için yeterli olur. Eskiden 80 ping'de bildiğiniz hub sunucu gibi bir şey yapmıştı arkadaşım. Çok iyiydi. Ücretsiz bulmanız zordur. Ücretsiz olsa bile daha sonra ücretli olmaktadır çoğu. Aternos tercihim :like:

Bunu yaparsan Aternos'dan ban yersin, ayrıca sözleşmesinde bunun hakkında bir şey bile var. Afk'dan dolayı atacaktır bir süre sonra işine yaramaz.

Dediğim gibi, aternos sizin için yeterli olur. Eskiden 80 ping'de bildiğiniz hub sunucu gibi bir şey yapmıştı arkadaşım. Çok iyiydi. Ücretsiz bulmanız zordur. Ücretsiz olsa bile daha sonra ücretli olmaktadır çoğu. Aternos tercihim :like:
Sözleşmeyi pek bilmiyorum ama botu afk'dan dolayı atmıyor çünkü bot sürekli yürüyor.

Şuan sözleşmeyi kontrol ettim evet böyle bir madde varmış.

5 - Abuse and limitations

EN:
Circumventing or prolonging the stop routine which stops servers without active players especially by
- using fake players, e.g. bots.
- automatically or repeatedly restarting a server.

5 - Kötüye kullanım ve sınırlamalar
TR:

Aktif oyuncu olmadan sunucun kapanmasını engelleyen şeyler özellikle şunlar:
- sahte oyuncular veya botlar
- otomatik olarak veya tekrar tekrar sunucuyu yeniden başlatmak

Son düzenleme:

Geri
Yukarı