Minecraft ücretsiz 7/24 sunucu açılabilir mi?

Nereden alabilirim VDS'yi? Ancak aynı performansı verir mi?
İnternete VDS yazın birçok yer var ayrıca VDS alırsan sana bir bilgisayar veriyorlar ve sende bu bilgisayarla istediğini yapabilirsin aynı ayna 2-3 oyun sunucusu vb kurabilirsin falan filan ayrıca daha çok performans alma şansın bile var.

İnternete VDS yazın birçok yer var ayrıca VDS alırsan sana bir bilgisayar veriyorlar ve sende bu bilgisayarla istediğini yapabilirsin aynı ayna 2-3 oyun sunucusu vb kurabilirsin falan filan ayrıca daha çok performans alma şansın bile var.

Hocam VDS kurması falan sıkıntı değil mi?
Tabii VDS'i veren panel vesaire vermiyorsa.

@EldrithcWraith SagaNetwork iyi midir hocam? Kiralamaya karar verdimde.
İyidir, keyubuya da bakabilirsiniz o da iyi. 4 GB 35 TL çok iyi.
VDS ile uğraşmak istemiyorsan(Olmaz demiyorum olur fakat yorar insanı, çok da sıcak bakmıyorum onu yap şunu yap. Ama VDS alırsan neredeyse her oyunun sunucusunu açabilirsin.) Paneller daha ise yarayacaktır. Keyubu, saga network iyidir.
Bu tür sitelerde otomatik ayarlar falanda var direk tek tuşla istediğiniz özelliği açıp kapatabilirsiniz, pluginleri otomatik kurup serveri bile otomatik kuran ayarlar var diye biliyorum.

İyidir, keyubuya da bakabilirsiniz o da iyi. 4 GB 35 TL çok iyi.
VDS ile uğraşmak istemiyorsan(Olmaz demiyorum olur fakat yorar insanı, çok da sıcak bakmıyorum onu yap şunu yap. Ama VDS alırsan neredeyse her oyunun sunucusunu açabilirsin.) Paneller daha ise yarayacaktır. Keyubu, saga network iyidir.
Keyubu'dan VDS patlattım. Hadi hayırlı olsun. Aldım anlamında patlattım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı