Minecraft ücretsiz 7/24 sunucu açılabilir mi?

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Merhabalar, bir survival sunucusu açacağım. İlk başta denemek için 7/24 ücretsiz bir sunucu arıyorum. Acaba var mıdır?

Aternos açtığınızda sunucudan birisi çıkmazsa 7/24 oluyor.
Kendi bilgisayarınıza kurabilirsiniz bu durumda da bilgisayarın hiç kapanmaması gerekiyor.

Aternos gayet yeterli emin olabilirsiniz, çok bilinmeyen bazı pluginler olmasa ya da paket olarak direkt sunucu kuramasanız bile yeterli.

Aternos açtığınızda sunucudan birisi çıkmazsa 7/24 oluyor.
Kendi bilgisayarınıza kurabilirsiniz bu durumda da bilgisayarın hiç kapanmaması gerekiyor.

Çıkmasa da AFK diye atıyor sistem
Yani açıkçası bana biraz RAM lazım çünkü 5-10 kişinin gireceğini düşünüyorum. Sunucuyu Wwitch kanalım için açacağım.

Mineos kur eski bir cihazın varsa

Microsoft Azure gibi servislerden ücretsiz kredi alıp kuracağınız sunucu türüne göre özelliklerde sanal makine alıp sunucu kurabilirsiniz ama banka kartı istiyorlar diye biliyorum.

Hocam Aternos'tan Sunucu açıyorsunuz Sonra glitch.com girip hesap oluşturuyorsunuz internetten glitch Minecraft Client yazarsanız çıkar ondan buluyorsunuz sonra ayarları yapıp oyuna bir hesap giriyor bu hesabı katman kayasına ışınlayıp kapatın ve gamemode Creative alın sonra internete glitch uptime yazın 1 tane uptime bulup yapın kontrol edin eğer hesap 4-5 dakika sonra oyundan çıkıyorsa olmamıştır eğer çıkmıyorsa sunucu 7/24 olmuştur.

Geri
Yukarı