Minecraft yüksek CPS için özel fareler mi lazım?

319565

Hectopat
Normalde Minecraft hariç çok oyun oynamam ve ekipmanlara çok önem vermiyorum. Bu yüzden klasik A101 faresi kullanıyorum. Fakat artık makro kullanmak istemiyorum kendim yapmak istiyorum ve sanırım jitter, butterfly gibi yüksek CPS teknikleri var. Kısaca hızlı yol yapmak, iyi PvP gibi şeyler için özel fareler mi gerekiyor?

Normalde Minecraft hariç çok oyun oynamam ve ekipmanlara çok önem vermiyorum. Bu yüzden klasik A101 faresi kullanıyorum. Fakat artık makro kullanmak istemiyorum kendim yapmak istiyorum ve sanırım jitter, butterfly gibi yüksek CPS teknikleri var. Kısaca hızlı yol yapmak, iyi PvP gibi şeyler için özel fareler mi gerekiyor?

Evet bütün mousler drag Click desteklemez mesela ama drag Click destekleyen modeller bulursan god bridge gibi şeyler yapabilirsin.

Fast clicker yazılımını indirirseniz CPS iki kat artar.

Kol kasımı sıkıyorum. Bu şekilde bileğim titriyor ve yüksek CPS'ler yapabiliyorum. Geçen 15 CPS yapmıştım bu teknikle. Herkesde olmaz tabi. Bu arada bence yüksek CPS yapmanın fare ile alakası yok. Sadece Drag click gibi şeyler için. Yoksa önceden M215 kullanıyordum, şimdi Rival 3 var. Ama aynı CPS.

Geri
Yukarı