Minecraft'ta ne yapabilirim?

Tyrant_R

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft'ta ne yapabilirim ya da macera ve zorluğu arttırmak için hangi modları önerirsiniz? Yapacak bir şey bulamıyorum End'e kadar raylı sistem çekiyorum %75'i falan bitti ve End'de 2 tane Enderman XP farmı kurdum. Normal dünyada mob farmı, manuel şeker kamışı ve bambu farmı yaptım otomatiğini yapacağım. Her tür iteme göre sandık odaları ve koridorları yapacağım. Başka neler yapabilirim?

Sürüm: 1.16.4 ve orijinal.
Birkaç tane de mod var.

Dosya Ekleri

• 2021-03-28_18.53.06.png
    2021-03-28_18.53.06.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 107
Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft'ta ne yapabilirim ya da macera ve zorluğu arttırmak için hangi modları önerirsiniz? Yapacak bir şey bulamıyorum End'e kadar raylı sistem çekiyorum %75'i falan bitti ve End'de 2 tane Enderman XP farmı kurdum. Normal dünyada mob farmı, manuel şeker kamışı ve bambu farmı yaptım otomatiğini yapacağım. Her tür iteme göre sandık odaları ve koridorları yapacağım. Başka neler yapabilirim?

Sürüm: 1.16.4 ve orijinal.
Birkaç tane de mod var.

Mod değil fakat, eski çağ veya orta çağ evler yapabilirsin. Ali Deniz Şenpotuk adlı bir YouTuber Harry Potter serisinden uyarlayıp koskoca bir şehir kurmuştu. (Online)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı