Minecraft'da ne yapmam gerekli?

Redstone olaylarından anlıyorsan bir sürü farm yapabilirsin. Köy kurabilirsin, yeraltı base kurabilirsin, yapı yapabilirsin. Bilmiyorum yapacak milyon tane şey var :D. Ben genelde böyle oynuyorum.
Hocam farm yapmayı baya denedim hatta bir tane yaptım çok da güzel oldu ilk yapışıma göre, sonra yeni sürümler ile maalesef kalktı yaptığım farm. Redstone dan anlıyorum başka farmlara bakacağım teşekkürler.

Mümkün olduğunca hızlı End'e gitmeye bak. Elytra ve shulker bulduktan sonra oyun güzelleşiyor. Benim yapmayı en sevdiğim şey Redstone sistemleri ve mimari.

Öylesine zaman geçsin hayatta kalayım diyorsan birkaç mod kurup kendine biraz daha farklı amaçlar ekleyebilirsin. Onun dışında farmlar falan yapabilirsin. Demir farmı falan.

Mümkün olduğunca hızlı End'e gitmeye bak. Elytra ve shulker bulduktan sonra oyun güzelleşiyor. Benim yapmayı en sevdiğim şey Redstone sistemleri ve mimari.
Hocam hayatta kalma da neden bir an önce End'e gitmeye çalışayım. Bitirmeyi şu anlık düşünmüyorum çünkü.

Hocam oyuna bitirmek için; Obsidyenlerle portal yap blazeleri öldür enderman kes blaza'lerin içindeki şeyleri enderman gözüyleyle birleştir.Dünyada o gözü sağ clickle at göz nereye giderse onutakip et.Oyunun sonuna götürür.

Geri
Yukarı