Minecraft'da yapacak bir şey kalmadı

Eki Görüntüle 1152781
Adventure Time Treehouse içli dışlı yaparsanız çok zamanınızı alır ve efsane bir yapı olur.
Hocam onu en başta yapamam ama sonra düşünürüm. Hocam onu çizen kişide bayağı işsizmiş.
Bir de kaç saatlik save?
Hep versiyon değiştirdiğimden yani şöyle 1.18 Experimental Snapshot 3'den Snapshot 5'e geçiyorum. Başarımlarım dahi gidiyor. Hocam gitmediyse hemen bakayım.

Son düzenleme:
Mod kur. Hexxit i öneririm yapabileceklerinin sınırı yok neredeyse. Devasa haritası var. Bir sürü kule zindan ve kale var bunları fethetmekle uğraşabilirsin canın sıkılmaz hem.

Hocam onu en başta yapamam ama sonra düşünürüm. Hocam onu çizen kişide bayağı işsizmiş.

Hep versiyon değiştirdiğimden yani şöyle 1.18 Experimental Snapshot 3'den Snapshot 5'e geçiyorum. Başarımlarım dahi gidiyor. Hocam gitmediyse hemen bakayım.
Vallahi yapılacak tek şey olarak yapı geldi aklıma onun dışında saçmalayın hocam savede. Kafanıza eseni yapın zırhsız gezin az zorlanın falan. Akıl karı olmayan şeyler yapın, risk alın.

Korktuğum şey başıma geldi. Versiyon değiştirince keşke böyle birşey olmasa ya. Herneyse iyi geceler uyuyacağımdan mesajlara cevap veremeyeceğim ondan söyleyeyim dedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,5 KB · Görüntüleme: 47
Hocam nasıl save'in kaç saatlik olduğuna bakıyorduk?
İstatistiklerden açık olma süresi yazıyor diye biliyorum hocam.
Korktuğum şey başıma geldi. Versiyon değiştirince keşke böyle birşey olmasa ya. Herneyse iyi geceler uyuyacağımdan mesajlara cevap veremeyeceğim ondan söyleyeyim dedim.
Kötü durum, keşke minecraft steam gibi bütün oynama saatlerini gösterse.

Yeni konular

Geri
Yukarı