Minecraft'ı bitirememek

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop:Huawei Matebook D15
İşlemci:AMD Ryzen™ 5 5500U
Depolama:512 GB SSD
Ram:8 GB
Ekran Kartı:AMD Radeon™ Graphics(Vram bilmiyorum)
Daha önce çok kez Minecraft oynadım. Hem telefondan hem bilgisayardan ama oyunu o kadar uzun süre oynamama rağmen bitiremedim. 4 yıllık bir birikimim var(oyun bilgisi birkimi) ama nedense bazı yerlerde takılıyorum. Mesela bir worldumde demir bulamamıştım ve sonra demir bulmaya gitmeye korkuyordum. Hep bir korku hissi var içimde. Hardcore de oynamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce çok kez Minecraft oynadım. Hem telefondan hem bilgisayardan ama oyunu o kadar uzun süre oynamama rağmen bitiremedim. 4 yıllık bir birikimim var(oyun bilgisi birkimi) ama nedense bazı yerlerde takılıyorum. Mesela bir worldumde demir bulamamıştım ve sonra demir bulmaya gitmeye korkuyordum. Hep bir korku hissi var içimde. Hardcore de oynamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Minecraft'ı hayatımda bir kez oynadım 2 saat sonra bir amacı olmadığını hile ile bitirilebileceğini öğrendiğimde sildim.

Bende aynı şekilde, 11 yıl önce Minecraft'la tanıştım ve sadece 1 kez legal olarak bitirdim. Demir bulmak değil sıkıntı, oyunda demir kazmayı yapıp elmas buldummu tüm hevesim gidiyor, oyuna baştan başlayıp duruyorum. Oyunların başlangıcını daha çok seviyorum ben galiba genel olarak, gelişim daha gözle görülür olduğundan muhtemelen.
Konumuza gelecek olursak, madene inmeye korkuyorsanız dümdüz kazın, bir de artık madenlerin belirli seviyeleri var. Ona dikkat edin, mesela demiri madende aramak yerine büyük bir dağın içinde bulma şansınız daha fazla. Yüksek dağların tepesini yok edebilirsiniz ergenekon destanı misali.

Geri
Yukarı