Minecraft'ı ucuza nasıl alınır?

Harbiden neden keyler daha ucuz? Sonuçta oyunu daha ucuza veriyorlar.
Yıl olarak net bir tarih söyleyemem fakat zamanında Minecraft ücretsiz key dağıtmıştı. Her bilgisayara 1 adet veriliyordu insanlar nasıl yaptı bir fikrim yok fakat oradan aldıkları keyleri satıyorlar.

Alacaksanız herşeyi değişen ve satıcının rızasıyla satılan bir premium alın. Premium satan siteler var ama ben güvenmiyorum çünkü hangi yoldan alındığı belli değil. Bence bulunduğunuz yere yakında bulunan oyundan sıkılmış birinden alın ucuza satıyorlar 110 120TL ye satılıyor hemde herşey güvenli oluyor.

Alacaksanız herşeyi değişen ve satıcının rızasıyla satılan bir premium alın. Premium satan siteler var ama ben güvenmiyorum çünkü hangi yoldan alındığı belli değil. Bence bulunduğunuz yere yakında bulunan oyundan sıkılmış birinden alın ucuza satıyorlar 110 120TL ye satılıyor hemde herşey güvenli oluyor.
Onlar en risklisi. Mojang'a satın aldığı kredi kartıyla mail atınca hesap geri veriliyor.

Başka arkadaşların önerdikleri de öyle. Recep Baltaş da alışveriş yapıyor dediğim yerden.

Recep Baltaş'ın alışveriş yapması doğru olduğunu mu gösteriyor ? Sonra korsan oynayanlara kızgın atıyorsunuz. Ne farkı var? Birinde şirketten ötekinde şirketin müşerisinden çalıyorsunuz.

Sonra korsan oynayanlara kızgın atıyorsunuz. Ne farkı var? Birinde şirketten ötekinde şirketin müşerisinden çalıyorsunuz.
Konulara bakarsanız benim korsana karşı olmadığımı görürsünüz. Kimseye kızgın atmadım bu yüzden.
Onlar en risklisi. Mojang'a satın aldığı kredi kartıyla mail atınca hesap geri veriliyor.
Genelde hesaplara yıllarca girilmemiş oluyor.

Geri
Yukarı