Minecraft'ın hangi sürümü alınmalı?

Ahmet Yorulmaz

Hectopat
Daha fazla  
Küçük kardeşim için Minecraft alacağım ama bazı yorumlara baktım, Microsoft Store'dan almayın demiş bazı Technopat üyeleri. Neden olduğunu pek anlamadım ve hangisini alacağıma biraz şaşırdım. Benim istediğim, Minecraft'ta RTX olsun ve Online oynanabilsin. Nereden alacağımla ilgili yardımda da bulunabilirseniz müteşekkir kalırım.

Küçük kardeşim için Minecraft alacağım ama bazı yorumlara baktım, Microsoft Store'dan almayın demiş bazı Technopat üyeleri. Neden olduğunu pek anlamadım ve hangisini alacağıma biraz şaşırdım. Benim istediğim, Minecraft'ta RTX olsun ve Online oynanabilsin. Nereden alacağımla ilgili yardımda da bulunabilirseniz müteşekkir kalırım.

RTX sadece Microsoft Store'de var.

İsteklerinize uygun bir Minecraft istiyorsanız Microsoft Store'dan alın.

Java sürümü 220 TL sanırsam. Microsoft Store da sarılan ise bedrock sürümü.
Arasındaki farklar: Bedrock sürümü daha optimizasyonlu. Java sürümünde o kadar değil yani. Ama Java sürümü Minecraft alırsanız ve yanına Premium alırsanız Hypixel gibi sunucularada girebilirsiniz. Badlion Client gibi clientleride kullanabilirsin.

Ozaman mecburen Mİcrosoft tan alacağım. Peki 140 tl master paketi ile başlangıç paketinin ne gibi farkları var. Onlarıda söylerseniz çok memnun kalırım.
RTX şart benim için doğum günü sürprizi :)

O zaman mecburen Microsoft'tan alacağım. Peki 140 TL Master paketi ile başlangıç paketinin ne gibi farkları var. Onları da söylerseniz çok memnun kalırım.
RTX şart benim için doğum günü sürprizi :)

Bu gibi şeyler bulunduruyor içinde.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    176,6 KB · Görüntüleme: 46

Yeni konular

Geri
Yukarı