Minecraft'ta ani FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft her şey düşük, optifine kurulu, 1024X768 çözünürlükte duruyorum, FPS 120-140 arası fakat en ufak ilerlemede droplar, takılmalar, sonra FPS 35 oluyor ve gerisi zaten hayal kırıklığı. Geri durunca FPS tekrar 120-140 arası oluyor. Yardım edin bir ağız tadıyla oyun oynayamadım. Minecraft sürümü: 1.15.2

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft her şey düşük, optifine kurulu, 1024X768 çözünürlükte duruyorum, FPS 120-140 arası fakat en ufak ilerlemede droplar, takılmalar, sonra FPS 35 oluyor ve gerisi zaten hayal kırıklığı. Geri durunca FPS tekrar 120-140 arası oluyor. Yardım edin bir ağız tadıyla oyun oynayamadım. Minecraft sürümü: 1.15.2
Oyun orginalmi?

Tam ekran moduna gecin, ayarlari en dusukte tutmak yerine hafif yukseltin. Islemci ve RAM uzerinde buyuk yuk oldugu icin oyun arkaplanda acik olan uygulamalari kapatmayi unutmayin.

minecraft işlemci ve ram e bağlı bir oyun youtube dan minecraftın en düşük ayarlarına bak one göre ayarla fpsdrop yemezsin daha

Yeni konular

Geri
Yukarı