Minecraft'ta DLSS nasıl açılır?

bovceres

Centipat
Daha fazla  
RTX4050.
i5 12450H.
Minecraft için DLSS nasıl açarım? Ben bu konuları pek bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft'da DLSS veya FSR gibi şeyler yok. Onun yerine Java sürümünde oynuyorsanız araştırıp sodium modunu kurabilirsiniz. Bedrock ile oynuyorsanız bir seçenek yok.

Minecraft'da DLSS veya FSR gibi şeyler yok. Onun yerine Java sürümünde oynuyorsanız araştırıp sodium modunu kurabilirsiniz. Bedrock ile oynuyorsanız bir seçenek yok.
Minecraft DLSS desteklemiyor.
Java versiyonunda DLSS yok.
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 or Higher
    • İşlemci: Intel i7 3Ghz or AMD equivalent
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 or Higher
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: More advanced graphics options available for those with higher end machines (ie RTX)

bu oyunu kaç fps oynayabilirim

sistemim

işletim SistemiWindows 11 Home Single Language

İşlemci Özellikleri
İşlemciIntel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
İşlemci Mimarisi12. Nesil Alder Lake

Ekran Kartı Özellikleri
Ekran KartıNVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü;95 Watt + 10 Watt DB 2.0)

Ekran Özellikleri
Ekran15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran

Bellek Özellikleri
Bellek16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM

Depolama Özellikleri
1.Port M2 SSD1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4 (Okuma: 4125 MB/s - Yazma: 2950 MB/s)
2.Port M.2 SSDTakılı Değil

Minecraft'ı çok rahat oynarsın dostum kafana takmana gerek bile yok hatta git shader falan da kur kaldırır bilgisayarın.

Minecraft'ı çok rahat oynarsın dostum kafana takmana gerek bile yok hatta git shader falan da kur kaldırır bilgisayarın.
üstte yazdığımı okumadınız herhalde. Teşekkür ederim minecraft hakkında bilgi verdiğiniz için. Üstte yazdığımı detaylıca okurmusun minecraft hakkında değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı