Minecraft'ta eğlenmek için ne yapılabilir?

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft oynamak istiyorum. Çocukluğumun geçtiği Minecraft oyunu artık eskisi kadar eğlenceli değil. Ne yapıp edeyim 10 dakika oynayıp sıkılıp çıkıyorum oyundan. Mini Game olmadan (skyblock tipi serverlerden bahsediyorum.) Survival'da eğlenmek için ne yapmalıyım?

Arkadaşlarınızla oyunu bitirmeye çalışabilirsiniz. Ama speedrun tarzı değil, yavaş yavaş.

Yaratıcı moda alın köye gidin alın TNT'yi vagonla TNT patlatın köye hiç canınız sıkılmaz. Hatta köylüleri Nether'e götürün.

Zorluk derecesini "Zor"a çekip hava durumunu gece yapıp bir de üstüne yağmur komudu girebilirsiniz. İşin dozunu arttırmak isterseniz kulaklık takıp spotify üzerinden müzik dinleyerek yaratık kesin. Ben çok eğleniyordum, yanınıza da bir köpek çekin beraber savaşın.

Çok güzel şeyler öneriyorsunuz ama kalıcı çözümler değil hep mini Game tarzı ben böyle tamamen Survival oynamak yapılar yapmak istiyorum savaşmakta aynı şekilde eğlenceli ama sürekli olmuyor. Modlayıp co op oynanıyor mu bu oyun bilginiz var mıdır? Belki modlarla sarabilir.

Sürekli yağmur yağacak bir şekilde oyunu ayarlamayı öğrenip yapabilirim + shader pack kurarım böyle sarar umarım.

Çok güzel şeyler öneriyorsunuz ama kalıcı çözümler değil hep mini Game tarzı ben böyle tamamen Survival oynamak yapılar yapmak istiyorum savaşmakta aynı şekilde eğlenceli ama sürekli olmuyor. Modlayıp co op oynanıyor mu bu oyun bilginiz var mıdır? Belki modlarla sarabilir.

Sürekli yağmur yağacak bir şekilde oyunu ayarlamayı öğrenip yapabilirim + shader pack kurarım böyle sarar umarım.
Minecraft'ı en son 1.16.5 sürümünde bıraktığımdan dolayı Co-Op'u bilmiyorum maalesef hocam. Dediğiniz gibi shader pack + birkaç tane mod paketi efsane olur. Hexxit falan vardı zamanında, o mod paketindeki modlardan bulabilirseniz yükleyebilirsiniz. Güçlü kılıçlar, bosslar ve mini bosslar, güçlü alet ve zırhlar falan müthiş modlar var.

Hamachi lazım. Aternos ile yaparsanız mod desteği fazla değil. Arkadaşınızda modu kurması lazım. Sizinde modu kurmanız lazım. Sunucudada modun plugini yüklü olması lazım. Fakat Hamachi ise arkadaşın ve sen modu yüklediyseniz oynayabilirsiniz.

Her şeyi aynı yaparsanız olur mesela Forge bile aynı olmalı bu arada lav yükseliyor randomizer korku oyunu gibi şeyler dene.

Geri
Yukarı