Minecraft'ta yapacak bir şey yok

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlık biraz saçma oldu direkt konuya gireyim. Minecraft'ta neler yapabilirim? Yani şöyle yaklaşık bütün önemli farmlar yapılı. XP farmı, barut farmı, wither kafası farmı gibi şeyler yapılı. End'e ve Nether'a gittik. Oyunda zırhlarımın hepsi ve kılıçlarımın hepsi netherite yani daha geliştiremem. Sizce oyunda neler yapabilirim?

Hocam Online girmeyi deneyin, bedwars vs.

Hocam Online girmeyi deneyin, bedwars vs.

Hocam bende bedwars girmek çok istiyorum ancak Hypixel'den boş yere ban yemiştim hatta onunla ilgili ayrı bir konum vardı. Eggwars falan deseniz eggwarsta rushçılarla dolmuş. Benim için eski zevkini vermiyor tabii ama oynayan hala çok.

Hocam bende bedwars girmek çok istiyorum ancak Hypixel'den boş yere ban yemiştim hatta onunla ilgili ayrı bir konum vardı. Eggwars falan deseniz eggwarsta rushçılarla dolmuş. Benim için eski zevkini vermiyor tabii ama oynayan hala çok.

Hypixel'e itiraz ederseniz ve düzgün bir biçimde banınız sebebini anlatırsanız açıyorlar.

Yaratıcı moda al, büyük bir çukur kaz. Çukura koymak istediğin ne varsa koy (köylü, creeper vs. ne istersen), sonra da öldürmek istediğin şekilde öldür (tnt favorimdir). Bunu yaparak Mc'de saatlerimi geçirebilirim :).

Yeni konular

Geri
Yukarı