Minecraft'ta yapacak bir şey yok

Hypixel'e itiraz ederseniz ve düzgün bir biçimde banınız sebebini anlatırsanız açıyorlar.

Hocam vallahi itiraz atmaya çalıştım dediki bir kere itiraz açılıyor ben tabii 2017 veya 2018 de yapmıştım bu itirazı bana dediler hani hile kullandın mı falan ben kullanmadımı işaretliyorum bunlar gene kullandın diyorlardı sonrasını hatırlamıyorum ama yani arkasında durdum olayın e posta olarak bir itiraz attım inşallah kabul ederler. Çok saçma bir olay ya.

Hocam vallahi itiraz atmaya çalıştım dediki bir kere itiraz açılıyor ben tabii 2017 veya 2018 de yapmıştım bu itirazı bana dediler hani hile kullandın mı falan ben kullanmadımı işaretliyorum bunlar gene kullandın diyorlardı sonrasını hatırlamıyorum ama yani arkasında durdum olayın e posta olarak bir itiraz attım inşallah kabul ederler. Çok saçma bir olay ya.

Umarım açılır banınız, elimde şu an hesap yok olsaydı verirdim oynardınız. Şans işi.

Çok oynadığım bir oyun değil fakat zamanında uzun tren yolları yapmak çok eğlenceli gelmişti bana. Kendi yaratıcılığımı kullanarak şekilli yollar yapıyordum, sizde deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı