Minecraft'te MSI Afterburner değerleri gözükmüyor

Baran Çelik1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Minecraft'te MSI Afterburner değerleri gözükmüyor.
Başka oyunlarda gözüküyor ama Minecraft'te gözükmüyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Başka forumlarda MSI Afterburner'ı silip tekrar yükleyince sorunun düzeldiğini söyleyenler vardı. Eğer uygulamayı silip tekrar yüklemem gerekirse nasıl düzgün bir şekilde silmeliyim? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Afterburner'ı açınca değerleri de görmemizi sağlayan uygulama yani RivaTuner programı da açılıyor onu simgeler kısmından açın. Orada şu ayarı artırmayı deneyin:

1656535340027.png

Hocam denetim masası>programlar>MSI Afterburner ve RivaTuner programlarını kaldırın ardından tekrar yükleyin.
İlk önce ana ekrandan kaldırıp sonra çöp kutusundan silip sonra denetim masanından silmeme gerek yok değil mi?

MSI Afterburner'ı açınca değerleri de görmemizi sağlayan uygulama yani RivaTuner programı da açılıyor onu simgeler kısmından açın. Orada şu ayarı artırmayı deneyin:

Eki Görüntüle 1435978
Merhaba kendi bilgisayarımda ayarlar aynı olmasına rağmen bir sıkıntı olmuyor diğer bilgisayarda oluyor. Söylediğinizi deniyicem teşekkürler.

Eki Görüntüle 1435978
Denedim ama işe yaramadı yine de teşekkürler. Şimdi silip tekrar yüklemeyi deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı