MinerGate ile Para Kazanma

Keremstein

Kilopat
Daha fazla  
Ben minergate indirdim. Direkt XMR para birimini toplamaya başladım. Fakat unconfirmed balance kısmındaki sayılar artıyor. Ben aslında gerçekten cüzdanıma para girsin diye indirmiştim. Bana yardım edecek birileri var mı? Ne yapmam gerekiyor?

xfgh.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben minergate indirdim. Direkt XMR para birimini toplamaya başladım. Fakat unconfirmed balance kısmındaki sayılar artıyor. Ben aslında gerçekten cüzdanıma para girsin diye indirmiştim. Bana yardım edecek birileri var mı? Ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 249060
Ben bu işe girmeye hazırlanıyorum ancak o kadar deneyimim yok. Keşke yardımcı olabilseydim. Cüzdan kur diyeceğim ama cüzdan kurmuşsun anlaşılan.

Ben bu işe girmeye hazırlanıyorum ancak o kadar deneyimim yok. Keşke yardımcı olabilseydim. Cüzdan kur diyeceğim ama cüzdan kurmuşsun anlaşılan.
Sen CPU dan mı kazıyorsun GPU dan mı?

Belki bu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen CPU dan mı kazıyorsun GPU dan mı?

Belki bu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GPU ile kazıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı