Sistemde izinsiz Minergate ile madencilik yapılması

Sen merak etme o dükkanın ban verdiği makbuz var üzerinde kaşeleri var. Bir de kazının bildiğin dakika dakika tutanağı var bilgisayarda. Yani başta dedimki ulan biri sitesine girmiş çıkmıştır ne olacak ama yok baktım ki indirme geçmişinde uygulama var daha sonra da C'de kazı geçmişi verileri. Kanıtım çok :)

Sende onları kazı hocam :)

Akıllılar hem Technopat üyesine çarptı hem de Hukuk öğrencisine hiç şansı yok :) Ama siz biliyorsunuz fark ettiniz ama keşke bilmeyen arkadaşlarda öğrense bir şeylerde kimsenin ekmeğinde değilim ama şu dolandırıcılar piyasada kalmasa.

Akıllılar hem Technopat üyesine çarptı hem de Hukuk öğrencisine hiç şansı yok :) Ama siz biliyorsunuz fark ettiniz ama keşke bilmeyen arkadaşlarda öğrense bir şeylerde kimsenin ekmeğinde değilim ama şu dolandırıcılar piyasada kalmasa.
technopat hesabımın şifresini unutmuştum bu konuyla karşılaşınca mutlaka paylaşmam gerektiğini düşündüm. Ondan ötürü yeni üyelik açtım :)

İhtimal ama zaten sana önceden kazı yapılmış olması yeter hocam.
O zaten cepte ben onun hesabını soracağım. Bu işin sonu ağabey etme evde çocuklarım var ne yaparlar bensize yada çocuklarımın rıskına mani olduna gidiyor hissediyorum ama hak hukuk herşeyden üstündür. Yemeyeceksin arkadaş 3 lira 5 lira da olsa yemeyeceksin.Acımam vallahi ayıptır
Sonrasını da merak ediyoruz :)
Büyük ihtimal inkar edecekler kanıtları gösterince de para veya ekipman teklif edecekler.
O zaten cepte ben onun hesabını soracağım. Bu işin sonu ağabey etme evde çocuklarım var ne yaparlar bensize yada çocuklarımın rıskına mani olduna gidiyor hissediyorum ama hak hukuk herşeyden üstündür. Yemeyeceksin arkadaş 3 lira 5 lira da olsa yemeyeceksin.Acımam vallahi ayıptır

Büyük ihtimal inkar edecekler kanıtları gösterince de para veya ekipman teklif edecekler.
Elemanlardan birinin üstüne de bırakabilirler tüm yükü ama asla inanmam siz dört duvar iki bölümlük yerde bakıma gelen pc saatlerce açık kalsa sormaz mısınız neden açık diye ? O yüzden hepsi yapıyor ve biliyor.
Sonrasını da merak ediyoruz :)
gelişmeleri paylaşacağım tam olarak anlayan bir kaç arkadaş daha bizi bilgilendirirse çok güzel olacak

O zaten cepte ben onun hesabını soracağım. Bu işin sonu ağabey etme evde çocuklarım var ne yaparlar bensize ya da çocuklarımın rızkına mani olduğuna gidiyor hissediyorum ama hak hukuk her şeyden üstündür. Yemeyeceksin arkadaş 3 lira 5 lira da olsa yemeyeceksin. Acımam vallahi ayıptır

Çocuğun varda haram parayı nasıl yemeye cesaret ediyorsun milletin hakkına girebiliyorsun. Yemin ederim çok var böyleleri hayırlısı olsun hocam sen nasıl yapmak istersen ama biraz sıkışsınlar derslerini alsınlar.

Geri
Yukarı