Mini%60 klavye alınır mı?

%65 almanizi oneririm. Butcenize uygun 600TL'ye Gamepower Warlock Compact var. Hot-Swappable mi bilmiyorum.

%65 almanizi oneririm. Butcenize uygun 600TL'ye Gamepower Warlock Compact var. Hot-Swappable mi bilmiyorum.
3 tane GamePower klavye aldım inanır mısın hepsi 3 ay içinde tuşları basmamaya başladı. Özellikle WASD tuşları. Ben GamePower önermem ama %65 klavye öneririm. Yeri dar olanlar için çok iyi buluş.

O paraya o fiyat değmez. Benim forumumda ki incelemesini yaptığım %60 klavyeye bakabilirsin. 200 TL daha pahalı sadece. Rampage KB 135R

O paraya o fiyat değmez. Benim forumumda ki incelemesini yaptığım %60 klavyeye bakabilirsin. 200 TL daha pahalı sadece. Rampage KB 135r.

Arkadaşım kullanıyor öneriyorda.

3 tane Gamepower klavye aldım inanır mısın hepsi 3 ay içinde tuşları basmamaya başladı. Özellikle wasd tuşları. Ben Gamepower önermem ama %65 klavye öneririm. Yeri dar olanlar için çok iyi buluş.

Yorumlarda bu sıkıntııyı gördüm.

Arkadaşım kullanıyor öneriyorda.

Yorumlarda bu sıkıntııyı gördüm.

Bana kalsa şöyle söylüyeyim. Klavyenin brown Switch olması bayağı iyi bir durum, yay sesi asla yok. Ayrıyeten de puding keycaps olması mükemmel bir şey. O kadar güzel gözüküyor ki fotoğraflarıma bakabilirsin. Performans olarak da şaşırtmadı zaten bayağı iyi, şimdi yanına bir de Rampage Fury Z mouse aldım, onun da incelemesini yapacağım.

Bana kalsa şöyle söylüyeyim. Klavyenin brown Switch olması bayağı iyi bir durum, yay sesi asla yok. Ayrıyeten de puding keycaps olması mükemmel bir şey. O kadar güzel gözüküyor ki fotoğraflarıma bakabilirsin. Performans olarak da şaşırtmadı zaten bayağı iyi, şimdi yanına bir de Rampage Fury Z mouse aldım, onun da incelemesini yapacağım.

Arkadaşımda deneyeceğim. :)

3 tane GamePower klavye aldım inanır mısın hepsi 3 ay içinde tuşları basmamaya başladı. Özellikle WASD tuşları. Ben GamePower önermem ama %65 klavye öneririm. Yeri dar olanlar için çok iyi buluş.
Suanda Redragon Caaror K631 RGB %65 kullaniyorum ve asiri kaliteli bir klavye. Hot-Swappable oldugu icin yaninda 5 tane yedek switch geliyor. Ama klavye ingilizce oldugundan alismakta sorun yasayabilirsiniz.

Rampage pervusun yay sesi rahatsız ediyor denedim şimdi.

Onun haricinde.

Onun haricinde çok iyi hoşuma gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı