Mini-Itx'e geçiş için öneriler

Kasayı biliyorum ya :D Elite 110'da karar kılana kadar o kadar çok kasa inceledim ki... Zaten o kadar çok kurcalamamdan ötürü bu kararsızlık :) Mini-ITX kullanmış, işin cefasını da sefasını da yaşamış birileri gelip "arkadaşım bak sen şunu şunu yapıcaksın şu şu nedenlerden ötürü" desin, en otoriter tavrıyla beni işin eylem safhasına doğru yönlendirsin istiyorum artık :D

Altini ciziyorum. Elite 110'da PSU, kablo, yer turu sikintilari yasayabilirsin. Haluk abinin sistem tavsiyelerinde de mevcut. Su linke de bir bak. ...SU SOĞUTMALI MİNİ ITX OYUN BİLGİSAYARI BOL BOL RESİMLİ...

Bildigim kadariyla Elite 110'a buyuk ekran karti takman imkansiz. Karar senin. 110 da alabilirsin. Hem su sogutma sistemi de eklersen cok mukemmel olur. Ekran kartini yazin degistir. Umarim bu sefer anlatabilmisimdir. :D Maxwell geliyor Maxwell...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı