Mini PC için mini ITX kasa önerisi 900 TL

Çoğu E-Spor ve rekabetçi oyunda yeterli olur, hikaye ve grafik bazlı oyunlarda da 75-100 gibi sabit bir FPS limiti ile oynarsınız.
Yani evham yapmama gerek yok? Rust oynuyorum genelde. Bir an siparişi iptal ettirim üstüne az biraz ekleme yaparak üst bir kart almayı düşünmedim değil.

1660 Ti kartına çok yakın performans alacaksın oradan tahmin edebilirsin az çok.
Hatta 2600 yerine 3600 işlemci seçtiğin için daha çok FPS alman muhtemel.
Tamam o halde. Ben hiç kaşınmayayım en iyisi. Yoksa monitör bütçesinden de olacağım :) Teşekkür ederim hocam tekrardan. Ayrıca İncelemeyi nasıl yapmamı önerirsin. Fotoğraf formatlarını nasıl yüklemeliyim. Ya da toplarken foto mu çekmeliyim?

Daha önce inceleme yapmadım ama bakalım. Güzel bir şeyler ortaya koymak için elimden geleni yapacağım. Her gün mini toplamıyoruz sonuçta :)

Neredeyse 1 hafta olmuş. Acaba sistemin montajını yaptınız mı? Mini ITX bilgisayarlar oldukça ilgimi çekiyor da. Kurulum bitince bilgisayarın incelemesini veya fotoğraflarını bekliyorum.

Son parça bugün geldi. Kurulum bitti, kablolara düzen verdikten sonra inceleme için foto ve bilgileri ayarlamak için uğraşacağım. Evde çalıştığım için yavaş ilerliyorum. Sizi etiketlerim açacağım konuya.

Vallahi çok üzüldüğüm noktalar oldu. O kadar indirim bekledim gelmedi. Vatan şu an RX 5600 XT 2260 TL gibi bir fiyata satıyor :( Aynı fiyata 15 FPS fazla.

Geri
Yukarı