Minidump dosyalarını nasıl sıkıştırabilirim?

WinRAR ile sıkıştırabilirsiniz.

Aldığınız yeşil değil mavi ekran hatalarını bizimle paylaşın kontrol edelim. :)

minidump yeşil ekran.rar
WinRAR ile sıkıştırabilirsiniz.

Aldığınız yeşil değil mavi ekran hatalarını bizimle paylaşın kontrol edelim. :)

Mavi midir bilmiyorum. Benim karşıma sadece yeşil ekran geliyor, ardından kulaklıktan bir anda sağır edici bir ses.

Kaspersky'yi güncelleyin. Ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp WHQL sürümünü kurun.
BIOS'unuz eski kalmış, güncelleyin.
Logitech kameranızın sürücülerini güncelleyin. Ekran kartına herhangi bir müdahelede bulunduysanız sıfırlayın.

Ekran kartınızın modeli neydi bu arada?

Sorun ekran kartınızda donanımsal gibi geliyor bana ancak, DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp WHQL sürüm olan 20.4.2'yi yükleyin.

Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.4.2

Komut istemi CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp

sfc /scannow komutunu girin ve işlemin tamamlanmasını bekleyin.

// : Devamını yazmıyorum @Bora Dere yazmış.

Son düzenleme:
Kaspersky'yi güncelleyin. Ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp WHQL sürümünü kurun.
BIOS'unuz eski kalmış, güncelleyin.
Logitech kameranızın sürücülerini güncelleyin. Ekran kartına herhangi bir müdahelede bulunduysanız sıfırlayın.

Ekran kartınızın modeli neydi bu arada?
xfx 5600xt 3 fanlı.
Sorun ekran kartınızda donanımsal gibi geliyor bana ancak, DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp WHQL sürüm olan 20.4.2'yi yükleyin.

Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.4.2

Komut istemi CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp

sfc /scannow komutunu girin ve işlemin tamamlanmasını bekleyin.

// : Devamını yazmıyorum @Bora Dere yazmış.
Attığınız link olmuyor. Tam bilmediğim için bir daha link atabilir misiniz?

Anakartı güncellemeyi bilmiyorum. Attığınız yerde en son sürüm 2019 da gösteriyor. Doğru mu o?
Orada son sürüm 2019 gösteremez, BIOS'a bakacaksınız. Başka bir şeye değil. En son BIOS sürümü F51. Güncelleme rehberi de burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı